زندگینامه؛

سعید دلفکار گله‌خانه در سال ۱۳۶۴ در یک خانواده اصیل بستان‌آبادی به دنیا آمد. والدینش اهل روستای گله‌خانه و تشکیل‌دهنده کانون گرمی بودند که سعید در آن رشد کرده و پله‌های تحصیلی و ترقی را طی کرده است. وی تحصیلات دانشگاهی را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک انجام داده و هم اینک در مقطع دکترای رشته مدیریت دولتی، گرایش مدیریت تطبیقی و توسعه، در حال تحصیل می باشد.
پدرش معتمد محل و شهرستان بستان‌آباد و یکی از چهره‌هایی است که در این شهرستان به حسن رفتار و پاکدستی معروف است. مردمداری و خدماتی که وی در طول ۴ سال بخشداری بستان‌آباد و تیکمه‌داش انجام داده است هنوز هم در اذهان مردم بستان‌آباد و تیکمه‌داش و به خصوص نسل‌های گذشته باقی مانده است.

سعید دلفکار جوان‌ترین کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بستان‌آباد و استان آذربایجان‌شرقی است و علیرغم جوانی، تجربه‌های بالایی در حوزه‌های صنعتی، فرهنگی و اجتماعی دارد. وی با توجه به موقعیتی که برای خدمت به مردم زادگاهش پیش آمده راهی دیارش، اوجان شده است.
سعید دلفکار در کنار این موارد، فعالیت‌های علمی خود را نیز ادامه می دهد و هم اکنون در دانشگاه آزاد تبریز مشغول به تدریس و پرورش نسل‌های آینده کشورمان است.
اگرچه بیشتر تجربه سعید دلفکار در حوزه‌های صنعت، تولید و اقتصاد بوده و در این زمینه‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن دارد اما او خود را یک فعال فرهنگی و اجتماعی نیز می داند.
دلفکار به خوبی می‌داند که راه توسعه پایدار در بستان‌آباد از رفع تبعیض‌ها، حذف فقر و افزایش امکانات می‌گذرد.
سعید دلفکار علاوه بر اینکه این موضوعات را در گفتگوی رو در رو با مسئولان و مردم بیان می‌کند، پایگاه خبری تحلیلی اوجان فردا را نیز راه‌اندازی کرده تا بتواند مشکلات مردم شریف بستان‌آباد و تیکمه‌داش را با رویکردی عدالت‌محور و شفاف‌تر از همیشه به گوش دولتمردان برساند.
سعید دلفکار چه در دوران تحصیلات دانشگاهی و چه در دوران فعالیت‌های مدیریتی خود در بخش‌های مختلف، حتی لحظه‌ای بستان‌آباد و اوجان را از یاد نبرده است. شاید به همین دلیل، جمله‌ای چون اوجان، جان من است
( اوجان منیم جانیم‌دی) همیشه ورد زبانش بوده و هست…
ستاد تبلیغات انتخاباتی سعید دلفکار گله‌خانه